Reklam
DOLAR: 3.53 TL
EURO: 4.14 TL

Bursa Sohbet Odaları

3 ay önce
95 kez görüntülendi

Bursa Sohbet Odaları
Reklam

Değerli kullanıcılarımız seviyeli söyleşi denilince ilk akla gelen kaliteli söyleşi sitemiz Bursa söyleşi odalarını etken etmiş bulunmaktadır. Bu şehrimiz hakkında yani informasyon vermek gerekirse, Bursa ilimiz cenup Marmara bölgesinde Türkiye’nin 4. Büyük ilidir.Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden kabul edilen Bursa naturel ve tarihsel zenginlikleriyle de örutubet taşır.Osmanlılar Bursa’yı aldıklarında kent yalnız hisar içinden ibaretken Orhan Gazi şehri hisarın dışına çıkararak Orhan Gazi Külliyesini kurdurtmuştur. Surlar haricinde mevcut yerleşmeye yakın, hakim noktalarda cami ,hamam, imarethane, darüşşifa, medrese gibi kamu yapıları inşa edilerek bu külliyelerin çevrelerinde konut alanları yaratılmış ve böylece bir yerleşme geleneği adım atmıştır. Şehrin futbol ekipı Bursaspor 2009-10 sezonunda Süper Lig şampiyonudur.

Bursa Halkına özel aktif ettiğimiz söyleşi odamız siz değrli Bursalı kullanıcılarımız için 7/24 hizmet vermektedir.Kaliteli sitemizde bu güzide şehrimizin Osmangazi,Nilüfer,Büyükorhan,senedirım,Gemlik,Gürsü,Harmancık,İnegöl,İznik,Karacabey,KelesKestel,Mudanya,Mustafakemalpaşa,Orhaneli,Orhangazi,Yenişehir ileçlerindende söyleşi odalarımıza giriş yapılabilir. Iyi sohbetler diliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Yabancı Chat Sitesi başlıklı makalemizde Yabancı chat adresleri, yabancı chat siteleri ve yabancı insanlarla chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Bursa Sohbet Odaları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık