Genel Sohbet

By | 7 Mart 2016

Sohbet odaları iştiraki olan ve bu kulvarda adından sıkça söz ettiren, zamanın en kapsamlı ve bir zamanlar marka olmuş olan gevezesohbet.net eski günlerine dönme arzusu ile bu yola sağlam bir adım atmıştır..

Sevenlerinin geri bildirimleri ve olumlu mesajlarına istinaden tekrardan yapılanma sürecine giren ve uzun zamandır güncellikten söz etmeyen, kitlesine sadece dar bir hizmet sunan geveze sohbet, artık eskiden olduğu gibi geniş bir yelpazeden tanışmak isteyenlere farklı yüzlerle bir araya gelmek isteyenlere seslenmektedir..

Sohbete bağlanan herkes öncelikle değerlerimize saygıyı ve Anayasamızın belirttiği kurallar çerçevesinde hareket etmektedir. Bilişim kurallarına uygun olarak hizmet vermekte ve yetişkinlerin sohbet ihtiyacına olanak tanıyan sitemizde, aykırı ve yasa dışı işlemlere yer verilmez ve bulunanlar da gerekli uzaklaştırmaya site bünyesinde tabi bulunurlar..

Eskiden sohbette çığır açmış olan geveze sohbet ve geveze chat hizmeti veren, binlerce güzide chat severi ağırlayan sitemiz, yeniden aktif olmuştur..

Bir önceki yazımız olan Chat Siteleri başlıklı makalemizde chat kanallari, chat odalari ve chat sayfasi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir