Reklam
DOLAR: 3.52 TL
EURO: 4.13 TL

Yabancı Chat Sitesi

3 ay önce
134 kez görüntülendi

Yabancı Chat Sitesi
Reklam

Almanca chat sitesi, england chat, fatayat chat, ingilizce mevzuşma siteleri, ingilizce mevzuşma sitesi, konusma sitesi, mevzuşma siteleri, yabanci chat, yabancilarla chat, yabancı chat, yabancı chat adresleri, yabancı chat programları, yabancı chat siteler, yabancı chat siteleri, yabancı insanlarla chat, yabancılarla chat, yabancılarla chat siteleri ,yabancılarla konuşma sitesi.

Fatayat Bu sitede hem Türklerle aynı zamanda yabancılarla aynı anda mevzuşma yapabilirsiniz. Ortak konuşma alanı yoktur. Yalnız özel odalar vardır. Ülke ve dil seçimi yapabilirsiniz: Almanya chat, Almanca şeklinde

www.Sohbeton.Com/söyleşi/ Bu sitede genel anlamda İngilizlerle konuşabilirsiniz. Ortak kullanım alanı vardır. Fakat bu kullanım alanına reklam içeren sözcükler attığınız an banlanırsınız ve o gün bir daha giremezsiniz. Özel odalarda da konuşma olanağı vardır.
Yabancı chat

www.Sohbeton.Com Bu sitede çeşitli cinsiyet yaş gruplarına nazaran dünyanın her yerinden insanlarla ingilizce chat yapabilirsiniz. Ortak kullanım alanı vardır ve reklam atılabilir. Bir kaç defadan fazla reklam atılmış olduğunda bir kaç saniyelik bir banlama olur. Her ülkeden insan bulabilirsiniz.

Bu sitede İngiliz ağırlıklı chat yapabilirsiniz. Ortak kullanım alanı vardır ve özel odalardan daha çok kullanılır.

Bir önceki yazımız olan CANLI görüntülü sohbet başlıklı makalemizde canlı sohbet ve Kameralı Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık